NOWOŚCI Z BRANŻY

Jaki agregat prądotwórczy kupić do domu?

Tagi wpisu: agregat prądotwórczy LandReko

Coraz więcej Polaków przekonuje się do tego, że agregat prądotwórczy jest niezbędnym urządzeniem w każdym gospodarstwie domowym. Wysokiej klasy agregat jednofazowy zapewni nam odpowiednie źródło prądu, sprawdzając się w podbramkowych sytuacjach. Czasami odpowiednim wyborem okaże się agregat trójfazowy. Jeśli interesuje nas agregat do domu, nie musimy decydować się na profesjonalne urządzenia. Warto zastanowić się, jaki agregat kupić, aby działanie urządzenia było dla nas w pełni satysfakcjonujące.

Read More
Światło dla IT

Światło dla IT

Lampę systemową LED IT o wydajności świetlnej 600 lumenów firma Rittal oferuje przede wszystkim do oświetlenia szaf. Jej zalety to łatwość montażu i oszczędność miejsca.

Read More
W jakim kierunku podąża branża narzędziowa?

Tagi wpisu: CENTRA OBRÓBCZE DO METALU świętokrzyskie

O kierunkach rozwoju branży narzędziowej, o nowych materiałach wykorzystywanych przy produkcji narzędzi do obróbki metalu oraz o regeneracji narzędzi mówi w rozmowie z MM Magazynem Przemysłowym Bogusław Tadla, general manager w TaeguTec Polska.

Read More
Metody spawania stali nierdzewnej

Stal nierdzewna, w przeciwieństwie do stali niskostopowych lub węglowych, to materiał odporny na korozję. Stąd też zastosowanie znajduje przede wszystkim w zakładach chemicznych, przetwórstwie spożywczym oraz przemyśle farmaceutycznym i naftowym.

Read More
X