Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość zbiornika: 100 dm3
Ciśnienie: 8 bar
Moc silnika: 2.2 kW
Wydajność teoretyczna: 650 l/min

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: KOMPRESOR POWIETRZA BEZOLEJOWY LAND REKO® PCF 100-650 400V

Parametry techniczne
Land Reko® PCF 100-650 400V

Napięcie zasilania:400V/~50Hz
Moc silnika:3.0 kW
Ciśnienie robocze:8 bar
Prędkość obrotowa:750 obr/min
Liczba cylindrów:2
Liczba tłoków:2
Liczba stopni sprężania:jeden
Smarowanie:bezolejowe
Zbiornik:100 litrów
Wydajność teoretyczna:650 l/min
Wydajność rzeczywista:450 l/min
Czas nabijania zbiornika 100 litrów 0 - 8 bar:2:15 min
Zabezpieczenie prądowe:10 A
Waga:92 kg

Opis produktu
Land Reko® PCF-100-650 400V

Kompresory bezolejowe Land Reko® serii PCF są profesjonalnymi urządzeniami przeznaczonymi do wytwarzania najwyższej jakości sprężonego powietrza dla wielu sektorów przemysłu i branż usługowych. W porównaniu do konwencjonalnych kompresorów smarowanych olejem zastosowanie kompresorów bezolejowych PCF nie niesie ze sobą ryzyka przedostania się zanieczyszczeń do układu powietrza.

Zastosowane sprężarki wykonane z żeliwa sferoidalnego charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością (na poziomie 80%) oraz niskimi prędkościami obrotowymi. Sprężone powietrze w kompresorach bezolejowych serii PCF akumulowane jest w wewnętrznie i zewnętrznie galwanizowanych zbiornikach, co przekłada się na ich większą trwałość w stosunku do zbiorników z powłoką lakierniczą.

Kompresory bezolejowe serii PCF zapewniają uzyskanie sprężonego powietrza w 100% wolnego od oleju stosowanego w produkcji spożywczej, farmaceutycznej czy elektronicznej. Ponadto kompresory bezolejowe zużywają mniej energii ze względu na mniejsze opory tarcia oraz są bardziej ekonomiczne i ekologiczne ze względu na brak kosztów związanych z wymianą olejów i elementów do jego filtracji i separacji.

TAGI: kompresor tłokowy | kompresor bezolejowy | kompresor bezolejowy Toruń | kompresory bezolejowe Land Reko® | kompresory Toruń | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP