Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość zbiornika: 720 dm3
Ciśnienie: 10 bar
Moc silnika: 7.5 kW
Wydajność teoretyczna: 810 l/min

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: KOMPRESOR POWIETRZA BEZOLEJOWY LAND REKO® PCO 720-810 400V

Parametry techniczne
Land Reko® PCO 720-810 400V

Napięcie zasilania:400V/~50Hz
Moc silnika:7.5 kW
Ciśnienie robocze:10 bar
Prędkość obrotowa:860 obr/min
Liczba cylindrów:2
Liczba tłoków:2
Liczba stopni sprężania:dwa
Smarowanie:bezolejowe
Zbiornik:720 litrów
Wydajność teoretyczna:810 l/min
Wydajność rzeczywista:650 l/min
Czas nabijania zbiornika 720 litrów 0 - 10 bar:11:05 min
Poziom hałasu:79 dB(A)
Waga:388 kg

Opis produktu
Land Reko® PCO-720-810 400V

Kompresory bezolejowe Land Reko® serii PCO są profesjonalnymi urządzeniami przeznaczonymi do wytwarzania najwyższej jakości sprężonego powietrza dla wielu sektorów przemysłu i branż usługowych. W porównaniu do konwencjonalnych kompresorów smarowanych olejem zastosowanie kompresorów bezolejowych PCO nie niesie ze sobą ryzyka przedostania się zanieczyszczeń do układu powietrza.

Zastosowane sprężarki wykonane z żeliwa sferoidalnego charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością (na poziomie 80%), niskimi prędkościami obrotowymi oraz bardzo niskim poziomem generowanego hałasu (od 69 dB(A)).

Sprężone powietrze w kompresorach bezolejowych serii PCO akumulowane jest w wewnętrznie i zewnętrznie galwanizowanych zbiornikach, co przekłada się na ich większą trwałość w stosunku do zbiorników z powłoką lakierniczą.

Kompresory bezolejowe serii PCO zapewniają uzyskanie sprężonego powietrza w 100% wolnego od oleju stosowanego w produkcji spożywczej, farmaceutycznej czy elektronicznej. Ponadto kompresory bezolejowe zużywają mniej energii ze względu na mniejsze opory tarcia oraz są bardziej ekonomiczne i ekologiczne ze względu na brak kosztów związanych z wymianą olejów i elementów do jego filtracji i separacji.

TAGI: kompresor tłokowy | kompresor bezolejowy | kompresor bezolejowy Gdańsk | kompresory bezolejowe Land Reko® | kompresory Gdańsk | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP