Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość zbiornika: 900 dm3
Ciśnienie: 12 bar
Moc silnika: 15.0 kW
Wydajność teoretyczna: 1720 l/min

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: KOMPRESOR POWIETRZA OLEJOWY LAND REKO® PCA 900-1720 400V

Parametry techniczne
Land Reko® PCA 900-1720 400V

Napięcie zasilania:400V/~50Hz
Moc silnika:15.0 kW
Ciśnienie robocze:12 bar
Prędkość obrotowa:1300 obr/min
Liczba cylindrów:2
Liczba tłoków:2
Liczba stopni sprężania:dwa
Smarowanie:olejowe, rozbryzgowe
Zbiornik:900 litrów
Wydajność teoretyczna:1720 l/min
Wydajność rzeczywista:1410 l/min
Czas nabijania zbiornika 900 litrów 0 - 12 bar:7:40 min
Poziom hałasu:94 dB(A)
Waga:250 kg

Opis produktu
Land Reko® PCA-900-1720 400V

Kompresor olejowy Land Reko® serii PCA to wysokiej jakości produkt przeznaczony do wytwarzania sprężonego powietrza. Sprężarka wykonana jest ze specjalnego stopu duraluminium – posiadającego o 65% wyższe właściwości mechaniczne oraz zdolność do odprowadzania ciepła w porównaniu do zwykłego aluminium z którego wykonana jest większość sprężarek konkurencyjnych marek.

Sprężarka wykonana jest w dwustopniowym układzie widlastym i smarowana jest metodą rozbryzgową olejem syntetycznym. Konstrukcja sprężarki, jej niska prędkość obrotowa oraz układ wielostopniowego chłodzenia są gwarancją trwałości i bezawaryjności produktu.

Urządzenie posiada dwa pełne metalowe tłoki pracujące w utwardzanym, trwałym bloku wykonanym z żeliwa sferoidalnego oraz lity korbowód z podwieszonym, precyzyjnie wyważonym wałem korbowym. W kompresorze tłokowym zastosowano wielopierścieniowy układ uszczelnienia oraz wysokowydajny system chłodzenia za pomocą łopatek wentylatora o zoptymalizowanej geometrii zapewniające wytworzenie nadciśnienia w wysokości 12 bar oraz przepływu powietrza na poziomie 1 720 l/min.

Oferowany kompresor tłokowy jest wysokiej jakości produktem do profesjonalnych zastosowań o czym świadczy fakt pracy w trybie 75/25 procent w ciągu godziny (praca/przerwa). Urządzenie przeznaczone do warsztatów, serwisów wulkanizacyjnych i innych odbiorników sprężonego powietrza niepracujących w trybie ciągłym.

TAGI: kompresor tłokowy | kompresor olejowy | kompresor tłokowy Kielce | kompresory olejowe Land Reko® | kompresory Kielce | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP