Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość zbiornika: 100 dm3
Ciśnienie: 10 bar
Moc silnika: 2.2 kW
Wydajność teoretyczna: 430 l/min

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: KOMPRESOR POWIETRZA OLEJOWY LAND REKO® PCU 100-430 400V

Parametry techniczne
Land Reko® PCU 100-430 400V

Napięcie zasilania:400V/~50Hz
Moc silnika:2.2 kW
Ciśnienie robocze:10 bar
Prędkość obrotowa:1 200 obr/min
Liczba cylindrów:1
Liczba tłoków:2
Liczba stopni sprężania:jeden
Smarowanie:olejowe, rozbryzgowe
Zbiornik:100 litrów
Wydajność teoretyczna:430 l/min
Wydajność rzeczywista:267 l/min
Czas nabijania zbiornika 100 litrów 0 - 10 bar:3:45 min
Poziom hałasu:94 dB(A)
Waga:71 kg

Opis produktu
Land Reko® PCU-100-430 400V

Kompresor olejowy Land Reko® serii PCU to wysokiej jakości produkt przeznaczony do wytwarzania sprężonego powietrza. Sprężarka wykonana jest z żeliwa szarego – posiadającego o 30% wyższe właściwości mechaniczne oraz zdolność do odprowadzania ciepła w porównaniu do zwykłego żeliwa z którego wykonana jest większość sprężarek konkurencyjnych marek.

Sprężarka wykonana jest w jednostopniowym układzie widlastym i smarowana jest metodą rozbryzgową olejem mineralnym. Konstrukcja sprężarki, jej niska prędkość obrotowa oraz wydajny system chłodzenia cylindrów są gwarancją trwałości i bezawaryjności produktu.

Urządzenie posiada dwa metalowe tłoki pracujące w utwardzanym, trwałym bloku wykonanym z żeliwa. W kompresorze tłokowym zastosowano wielopierścieniowy układ uszczelnienia oraz wysokowydajny system chłodzenia za pomocą łopatek wentylatora o zoptymalizowanej geometrii zapewniające wytworzenie nadciśnienia w wysokości 10 bar oraz przepływu powietrza na poziomie 430 l/min.

Oferowany kompresor tłokowy jest wysokiej jakości produktem do profesjonalnych zastosowań o czym świadczy fakt pracy w trybie 50/50 procent w ciągu godziny (praca/przerwa). Urządzenie przeznaczone do warsztatów, serwisów wulkanizacyjnych i innych odbiorników sprężonego powietrza niepracujących w trybie ciągłym.

TAGI: kompresor tłokowy | kompresor olejowy | kompresor olejowy Kraków | kompresory olejowe Land Reko® | kompresory Kraków | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP