Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość zbiornika: 270 dm3
Ciśnienie: 12 bar
Moc silnika: 7.5 kW
Wydajność teoretyczna: 1350 l/min

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: KOMPRESOR POWIETRZA OLEJOWY LAND REKO® PCU 270-1350 400V

Parametry techniczne
Land Reko® PCU 270-1350 400V

Napięcie zasilania:400V/~50Hz
Moc silnika:7.5 kW
Ciśnienie robocze:12 bar
Prędkość obrotowa:860 obr/min
Liczba cylindrów:2
Liczba tłoków:4
Liczba stopni sprężania:dwa
Smarowanie:olejowe, rozbryzgowe
Zbiornik:270 litrów
Wydajność teoretyczna:1350 l/min
Wydajność rzeczywista:920 l/min
Czas nabijania zbiornika 270 litrów 0 - 12 bar:2:55 min
Poziom hałasu:94 dB(A)
Waga:241 kg

Opis produktu
Land Reko® PCU-270-1350 400V

Kompresor olejowy Land Reko® serii PCU to wysokiej jakości produkt przeznaczony do wytwarzania sprężonego powietrza. Sprężarka wykonana jest z żeliwa szarego – posiadającego o 30% wyższe właściwości mechaniczne oraz zdolność do odprowadzania ciepła w porównaniu do zwykłego żeliwa z którego wykonana jest większość sprężarek konkurencyjnych marek.

Sprężarka wykonana jest w dwustopniowym układzie widlastym i smarowana jest metodą rozbryzgową olejem mineralnym. Konstrukcja sprężarki, jej niska prędkość obrotowa oraz wydajny system chłodzenia cylindrów są gwarancją trwałości i bezawaryjności produktu.

Urządzenie posiada cztery metalowe tłoki pracujące w utwardzanym, trwałym bloku wykonanym z żeliwa. W kompresorze tłokowym zastosowano wielopierścieniowy układ uszczelnienia oraz wysokowydajny system chłodzenia za pomocą łopatek wentylatora o zoptymalizowanej geometrii zapewniające wytworzenie nadciśnienia w wysokości 12 bar oraz przepływu powietrza na poziomie 1 350 l/min.

Oferowany kompresor tłokowy jest wysokiej jakości produktem do profesjonalnych zastosowań o czym świadczy fakt pracy w trybie 50/50 procent w ciągu godziny (praca/przerwa). Urządzenie przeznaczone do warsztatów, serwisów wulkanizacyjnych i innych odbiorników sprężonego powietrza niepracujących w trybie ciągłym.

TAGI: kompresor tłokowy | kompresor olejowy | kompresor olejowy Piła | kompresory olejowe Land Reko® | kompresory Piła | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP