Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość zbiornika: 150 dm3
Ciśnienie: 10 bar
Moc silnika: 10.0 KM
Wydajność teoretyczna: 680 l/min

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: KOMPRESOR SPALINOWY OLEJOWY LAND REKO® PGL 150-680

Parametry techniczne
Land Reko® PGL 150-680

Silnik:benzynowy, czterosuwowy, jednocylindrowy
Pojemność skokowa:390 cm3
Moc silnika:7.3 kW / 10 KM
Rozruch:ręczny, za pomocą linki z funkcją łatwego startu lub opcjonalnie elektroniczny z kluczyka
Zabezpieczenie:czujnik ciśnienia oleju
Zużycie paliwa:1.9 l/h
Pojemność zbiornika paliwa:4.2 l
Sprężarka:PCA D300
Ciśnienie znamionowe:10 bar
Prędkość obrotowa sprężarki:1300 obr/min
Liczba tłoków:2
Liczba stopni sprężania:dwa
Smarowanie:rozbryzgowe
Pojemność zbiornika:150 l
Wydajność teoretyczna:680 l/min
Wydajność rzeczywista:560 l/min
Czas nabijania zbiornika 150 litrów 0 - 10 bar:2:40 min
Poziom hałasu:103 dB(A)
Waga:160 kg

Opis produktu
Land Reko® PGL 150-680

Kompresor spalinowy Land Reko® serii PGL jest europejskim produktem wykonanym z wysokiej jakości podzespołów. Sprężarka wykonana jest z żeliwa sferoidalnego – posiadającego o 30% wyższe właściwości mechaniczne oraz zdolność do odprowadzania ciepła w porównaniu do zwykłego żeliwa z którego wykonana jest większość sprężarek konkurencyjnych marek.

Sprężarka wykonana jest w układzie jednostopniowym z wyjściową chłodnicą powietrza co bezpośrednio przekłada się na niższą temperaturę sprężonego powietrza i mniejszą zawartość wody. Dwa metalowe tłoki pracujące w utwardzanym cylindrze wykonanym z żeliwa sferoidalnego zapewniają wytworzenie nadciśnienia w wysokości 10 bar oraz przepływu powietrza na poziomie 680 l/min.

Sprężarka zamontowana jest na 150-litrowym zbiorniku wraz z rozdzielaczem powietrza ze znormalizowanym szybkozłączem oraz zaworem kulowym. Napęd sprężarki stanowi mocny jednocylindrowy benzynowy silnik spalinowy marki Briggs&Stratton o mocy 10 KM. Kompresor sterowany jest za specjalnego automatycznego wyłącznika ciśnieniowego, regulującego prędkość obrotową silnika. Sterownik ten umożliwia automatyczne przełączanie się kompresora w stan ładowania lub stan jałowy po osiągnięciu danej wartości ciśnienia – co wpływa na mniejsze zużycie paliwa i zwiększa żywotność zespołu sprężarkowego.

Oferowane urządzenie może pracować w trybie 75/25 procent (praca/przerwa). Urządzenie profesjonalne, europejskiego producenta przeznaczone do: lakierowania, narzędzi pneumatycznych, piaskowania, oczyszczania i przedmuchiwania, pompowania, serwisów wulkanizacyjnych oraz zasilania procesów przemysłowych.

TAGI: kompresor tłokowy | kompresor spalinowy | kompresor spalinowy Warszawa | kompresory olejowe Land Reko® | kompresory Warszawa | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP