Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Dedykowany zbiornik: do 1 000 litrów
Ciśnienie: 12 bar
Wydajność teoretyczna: 1 720 l/min
Cykl pracy: 75%

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: SPRĘŻARKA POWIETRZA D1000

Parametry techniczne
Sprężarka powietrza D1000

Dedykowana moc silnika:11.0 - 13.0 kW
Ciśnienie znamionowe:12 bar
Prędkość obrotowa:1 140 obr/min
Liczba cylindrów:2
Liczba tłoków:2
Liczba stopni sprężania:dwa
Smarowanie:olejowe, rozbryzgowe
Dedykowany zbiornik:do 1 000 litrów
Wydajność teoretyczna:1 720 l/min
Wydajność rzeczywista:1 410 l/min
Czas nabijania zbiornika 500 litrów 0 - 12 bar:4:15 min
Poziom hałasu:76 dB(A)
Waga:147 kg

Opis produktu
Sprężarka powietrza D1000

Sprężarka tłokowa D1000 to wysokiej jakości europejski produkt przeznaczony do wytwarzania sprężonego powietrza. Oferowana sprężarka powietrza wykonana jest ze specjalnego stopu duraluminium – posiadającego o 65% wyższe właściwości mechaniczne oraz zdolność do odprowadzania ciepła w porównaniu do zwykłego aluminium z którego wykonana jest większość sprężarek konkurencyjnych marek.

Sprężarka tłokowa wykonana jest w dwustopniowym układzie widlastym i smarowana jest metodą rozbryzgową olejem syntetycznym. Konstrukcja sprężarki, jej niska prędkość obrotowa oraz układ wielostopniowego chłodzenia są gwarancją trwałości i bezawaryjności produktu. Urządzenie posiada dwa pełne metalowe tłoki pracujące w utwardzanym, trwałym bloku wykonanym z żeliwa sferoidalnego oraz lity korbowód z podwieszonym, precyzyjnie wyważonym wałem korbowym.

W sprężarkach serii PCA zastosowano wielopierścieniowy układ uszczelnienia oraz wysokowydajny system chłodzenia za pomocą łopatek wentylatora o zoptymalizowanej geometrii zapewniające wytworzenie nadciśnienia w wysokości 12 bar oraz przepływu powietrza na poziomie 1 720 l/min.

Oferowane urządzenie jest wysokiej jakości produktem przemysłowym o czym świadczy fakt pracy w trybie 75/25 procent w ciągu godziny (praca/przerwa). Sprężarka tłokowa D1000 dedykowana jest do montażu w wolnostojących zespołach sprężarkowych lub do montażu na zbiornikach ciśnieniowych. Urządzenie przeznaczone dla świadomych i wymagających odbiorców do produkcji, warsztatów, serwisów wulkanizacyjnych i obróbki strumieniowo-ściernej.

TAGI: sprężarka tłokowa | sprężarka powietrza | sprężarka powietrza Olsztyn | sprężarki powietrza Land Reko® | sprężarki Olsztyn | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP