Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Dedykowany zbiornik: do 270 litrów
Ciśnienie: 10 bar
Wydajność teoretyczna: 440 l/min
Cykl pracy: 50%

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: SPRĘŻARKA POWIETRZA UAB-40

Parametry techniczne
Sprężarka powietrza UAB-30

Dedykowana moc silnika:2.2 - 3.0 kW
Ciśnienie znamionowe:10 bar
Prędkość obrotowa:1 200 obr/min
Liczba cylindrów:1
Liczba tłoków:2
Liczba stopni sprężania:jeden
Smarowanie:olejowe, rozbryzgowe
Dedykowany zbiornik:do 270 litrów
Wydajność teoretyczna:440 l/min
Wydajność rzeczywista:280 l/min
Czas nabijania zbiornika 100 litrów 0 - 10 bar:3:35 min
Poziom hałasu:94 dB(A)
Waga:17 kg

Opis produktu
Sprężarka powietrza UAB-30

Sprężarka tłokowa UAB-30 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do wytwarzania sprężonego powietrza. Oferowana sprężarka powietrza wykonana jest z żeliwa szarego – posiadającego o 30% wyższe właściwości mechaniczne oraz zdolność do odprowadzania ciepła w porównaniu do zwykłego żeliwa z którego wykonana jest większość sprężarek konkurencyjnych marek.

Sprężarka tłokowa wykonana jest w jednostopniowym układzie widlastym i smarowana jest metodą rozbryzgową olejem mineralnym. Konstrukcja sprężarki, jej niska prędkość obrotowa oraz wydajny system chłodzenia cylindrów są gwarancją trwałości i bezawaryjności produktu. Urządzenie posiada dwa metalowe tłoki pracujące w utwardzanym, trwałym bloku wykonanym z żeliwa.

W sprężarkach serii PCU zastosowano wielopierścieniowy układ uszczelnienia oraz wysokowydajny system chłodzenia za pomocą łopatek wentylatora o zoptymalizowanej geometrii zapewniające wytworzenie nadciśnienia w wysokości 10 bar oraz przepływu powietrza na poziomie 440 l/min.

Oferowane urządzenie jest wysokiej jakości produktem do profesjonalnych zastosowań o czym świadczy fakt pracy w trybie 50/50 procent w ciągu godziny (praca/przerwa). Sprężarka tłokowa UAB-30 dedykowana jest do montażu w wolnostojących zespołach sprężarkowych lub do montażu na zbiornikach ciśnieniowych. Urządzenie przeznaczone do warsztatów, serwisów wulkanizacyjnych i innych odbiorników sprężonego powietrza niepracujących w trybie ciągłym.

TAGI: sprężarka tłokowa | sprężarka powietrza | sprężarka powietrza Łódź | sprężarki powietrza Land Reko® | sprężarki Łódź | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP