Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Moc silnika: 205 kW / 280 KM
Ciśnienie znamionowe: 8.5 / 10 / 14 bar
Wydajność rzeczywista: 25.2 / 24.8 / 19.9 m3/min
Pojemność zbiornika paliwa: 280 litrów

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: KOMPRESOR ŚRUBOWY ATMOS PDC190

Parametry techniczne
Kompresor śrubowy Atmos PDC190

Silnik:trzycylindrowy, wysokoprężny, CATERPILLAR
Model:CAT C 7.1
Moc silnika:205 kW / 280 KM
Ciśnienie znamionowe:8.5 / 10 / 14 bar
Prędkość obrotowa:2 400 obr/min
Moduł śrubowy:ATMOS A190
Liczba stopni sprężania:jeden
Smarowanie:olejowe
Pojemność zbiornika paliwa;280 litrów
Zużycie paliwa:30 l/h
Wydajność rzeczywista:25.2 / 24.8 / 19.9 m3/min
Rozruch:elektroniczny, za pomocą kluczyka
Zabezpieczenie:czujnik temperatury i ciśnienia oleju
Poziom hałasu:102 dB(A)
Waga:3 490 kg

Opis produktu
Kompresor śrubowy Atmos PDC190

Oferowany kompresor śrubowy produkowany jest w Europie przez czeską fabrykę kompresorów ATMOS. Model PDC90 charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i łatwością eksploatacji – znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagana jest mobilność, niezawodność oraz maksymalne parametry wydajnościowe. Przekazanie napędu odbywa się za pomocą przekładni pasowej uzyskując wysoką sprawność oraz żywotność zespołu silnik – stopień śrubowy.

Połączenia olejowe wykonane są z przewodów gumowych wzmacnianych metalowymi oplotami celem zagwarantowania maksymalnej wytrzymałości mechanicznej i olejowej w wysokich temperaturach. Filtr i separator oleju umieszczone są w sposób zapewniający do nich łatwy dostęp, tak jak wszystkie inne elementy wymagające regularnej obsługi. Zasysane powietrze jest wstępnie filtrowane w panelu prefiltracyjnym umieszczonym na bocznej ścianie sprężarki w celu zapewnienia wysokiej czystości zasysanego powietrza.

Stopień śrubowy napędzany jest najwyższej jakości amerykańskim wysokoprężnym silnikiem spalinowym CATERPILLAR o mocy 134 KM. Całość zamknięta jest w metalowej dźwiękoszczelnej obudowie obniżającej poziom hałasu do 102 dB(A) oraz dostawaniem się zanieczyszczeń bezpośrednio do podzespołów urządzenia. Silnik współpracujący wraz z wysokiej jakości niskoobrotowym modułem śrubowym wytwarzając nadciśnienie do poziomu 14 bar i wydajności 25 200 l/min przeznaczony jest do pracy w trybie ciągłym.

Oferowane urządzenie może być stosowane do dostarczania powietrza dla maszyn przemysłowych i budowlanych, piaskowania, oczyszczania i przedmuchiwania, natrysku pianki poliuretanowej, obsługi wdmuchiwarek światłowodów i mikrokabli, maszyn do czyszczenia suchym lodem, wykonywania przecisków kretami, itp.

TAGI: sprężarka śrubowa | kompresor śrubowy | kompresor śrubowy Gdańsk | kompresory śrubowe Land Reko® | kompresory Gdańsk | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP