Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Zdolność filtracji: do 7 517 l/min
Dokładność filtracji: cieczy od 0.1um, olejów od 0.01 mg/m3
Ciśnienie robocze: do 16 bar

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: FILTR DOKŁADNY WODY I OLEJU I KLASA CZYSTOŚCI 7 517 L/MIN

Parametry techniczne
Filtr dokładny wody i oleju I klasa czystości 7 517 l/min

Ciśnienie robocze:do 16 bar
Dokładność filtracji:cieczy od 0.1um, olejów od 0.01 mg/m3
Przeznaczenie:usuwanie wody oraz tłuszczy i pochodnych oleju
Zdolność filtracji:do 7 517 l/min
Przyłącze:1 1/2"
Rodzaj wkładu:tworzywo, wymienne
Norma jakości filtracji:8573-1
Temperatura pracy:-5 - 100 °C
Waga:3.5 kg

Opis produktu
Filtr dokładny wody i oleju I klasa czystości 7 517 l/min

Oferowany filtr dokładny wody i oleju stosowany jest w celu poprawienia parametrów sprężonego powietrza dla pojedynczych odbiorników jak również kompletnych instalacji sprężonego powietrza. Oferowany filtr usuwa wodę i cząstki materiałów ciekłych od wielkości 0.1um oraz substancje tłuste i pochodne olejów od ilości 0.01 mg/m3. Dedykowany jest dla narzędzi i maszyn pneumatycznych, lakierowania, procesów cięcia plazmowego, piaskowania i przygotowywania powietrza dla linii produkcyjnych. Zapewnia zdolność filtracji dla przepływu do 7 517 l/min.

Dodatkowymi atutami urządzenia są małe wymiary i niska waga oraz możliwość montażu w dowolnej odległości od źródła sprężonego powietrza. Sprężone powietrze za filtrem odpowiada pierwszej klasie czystości według normy ISO 8573-1. Produkt europejski, przeznaczony do pracy w trybie ciągłym. W ofercie posiadamy urządzenia o większej dokładności filtracji i przepływie oraz kompletne zespoły przygotowania powietrza.

TAGI: filtr powietrza | filtr powietrza Bydgoszcz | oczyszczanie sprężonego powietrza | filtr Bydgoszcz | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP