Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Zdolność filtracji: do 36 267 l/min
Dokładność filtracji: od 5um
Ciśnienie robocze: do 16 bar

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: FILTR DOKŁADNY WILGOCI I CZĄSTEK STAŁYCH III KLASA CZYSTOŚCI 36 267 L/MIN

Parametry techniczne
Filtr dokładny wilgoci i cząstek stałych III klasa czystości 36 267 l/min

Ciśnienie robocze:do 16 bar
Dokładność filtracji:od 5um
Przeznaczenie:usuwanie wody i zanieczyszczeń stałych
Zdolność filtracji:do 36 267 l/min
Przyłącze:3"
Rodzaj wkładu:tworzywo, wymienne
Norma jakości filtracji:8573-1
Temperatura pracy:-5 - 100 °C
Waga:17.6 kg

Opis produktu
Filtr dokładny wilgoci i cząstek stałych III klasa czystości 36 267 l/min

Oferowany filtr dokładny wilgoci i cząstek stałych stosowany jest w celu poprawienia parametrów sprężonego powietrza dla pojedynczych odbiorników jak również kompletnych instalacji sprężonego powietrza. Oferowany filtr usuwa wodę i cząstki materiałów stałych od wielkości 5um. Dedykowany jest dla narzędzi i maszyn pneumatycznych, lakierowania, procesów cięcia plazmowego, piaskowania i przygotowywania powietrza dla linii produkcyjnych. Zapewnia zdolność filtracji dla przepływu do 36 267 l/min.

Dodatkowymi atutami urządzenia są małe wymiary i niska waga oraz możliwość montażu w dowolnej odległości od źródła sprężonego powietrza. Sprężone powietrze za filtrem odpowiada trzeciej klasie czystości według normy ISO 8573-1. Produkt europejski, przeznaczony do pracy w trybie ciągłym. W ofercie posiadamy urządzenia o większej dokładności filtracji i przepływie oraz kompletne zespoły przygotowania powietrza.

TAGI: filtr wilgoci | filtr wilgoci Kielce | oczyszczanie sprężonego powietrza | filtr Kielce | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP