Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Napięcie zasilania: 230 V / ~50Hz
Moc pobierana: 0.6 kW
Dopuszczalne ciśnienie robocze: do 14 bar
Ilość powietrza zdolnego do osuszenia: do 3 000 l/min

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: OSUSZACZ ZIĘBNICZY COMPRAG RDX 30

Parametry techniczne
Osuszacz ziębniczy Comprag RDX 30

Napięcie zasilania:230 V / ~50Hz
Moc pobierana:0.6 kW
Ilość powietrza zdolnego do osuszenia:do 3 000 l/min
Dopuszczalne ciśnienie robocze:do 14 bar
Temperatura punktu rosy:3 °C
Przyłącza powietrza:1"
Układ wymiennika ciepła:wykonany z miedzi
Dopuszczalna temperatura powietrza na wlocie:55 °C
Częstotliwość spustu kondensatu:regulowana przez użytkownika
Waga:52 kg

Opis produktu
Osuszacz ziębniczy Comprag RDX 30

Oferowany osuszacz ziębniczy serii RDX ma za zadanie obniżenie temperatury sprężonego powietrza oraz usunięcie cząstek wody zawartych w przepływającym powietrzu o 99.8%. Proces ten odbywa się dwuetapowo. Najpierw sprężone powietrze trafia do wymiennika ciepła powietrze-powietrze, gdzie w układzie przeciwprądowym zostaje wstępnie schłodzone przez powietrze opuszczające parownik. Następnie w drugim etapie przechodzi do parownika obiegu chłodniczego, gdzie temperatura sprężonego powietrza jest obniżana do temperatury punktu rosy przez czynnik chłodniczy.

Podczas obu etapów chłodzenia, prawie wszystkie opary oleju i wody zawarte w sprężonym powietrzu skraplają się. Opuszczając osuszacz, powietrze przepływa przez wysokowydajny separator, gdzie skroplony kondensat jest oddzielany od powietrza a następnie usuwany na zewnątrz za pomocą automatycznego zaworu spustowego – w oferowanym modelu układ wymiennika ciepła wykonany jest z miedzi (w przeciwieństwie do aluminium stosowanego w większości produktów konkurencyjnych marek) a częstotliwość działania zaworu spustowego może być regulowana w dowolnym momencie przez użytkownika. Układ chłodzenia jest zaprojektowany w taki sposób, aby mógł automatycznie regulować wydajność chłodzenia w zależności od ilości i temperatury powietrza do uzdatniania. Zostało to osiągnięte poprzez zastosowanie technologii zmiennoobrotowego wentylatora. Produkt niemiecki, przeznaczony do najcięższych przemysłowych zastosowań.

TAGI: osuszacz ziębniczy | osuszacz ziębniczy Szczecin | oczyszczanie sprężonego powietrza | osuszacz Szczecin | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP