Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Średnica stołu roboczego: 750 mm
Nominalne ciśnienie robocze: do 12 bar
Wydajność oczyszczania: do 200 kg/h
Maksymalny przepływ powietrza: do 15 000 l/min
Masa załadunkowa stołu roboczego: do 350 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: OCZYSZCZARKA ZAWIESZKOWA LAND REKO® RBM-750-12

Parametry techniczne
Land Reko® RBM-750-12

Napięcie zasilania:400V~/ 50Hz
Napęd dysz:Automatyczny, serwoelektryczny
Średnica stołu roboczego:750 mm
Masa załadunkowa stołu roboczego:do 350 kg
Objętość zbiornika ścierniwa:38 litrów / 150 kg materiału ściernego
Liczba zbiorników na ścierniwo:2
Przyłącze układu odpylającego:tak
Nominalne ciśnienie robocze:do 12 bar
Wydajność oczyszczania:do 200 kg / h
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:1500 l / min (dla dyszy 5.0 mm)
Liczba dysz roboczych:2, pracujące niezależnie
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l / min
Obsługiwane średnice dyszy:od 3 do 15 mm
Zawór ścierniwa:Clemco
Wymiary wziernika:305 x 610 [mm]
Oświetlenie:LED
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 - 50 °C
Waga:860 kg

Opis produktu
Land Reko® RBM-750-12

Oferowana oczyszczarka jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do oczyszczania elementów o kształcie zbliżonym do cylindra. Detal przeznaczony do oczyszczania montowany jest na obrotowym, napędzanym elektrycznie stole roboczym. Dysze ścierne poruszają się równolegle do osi detalu z jednej lub dwóch stron niezależnie. Konstrukcja maszyny zapewnia wydajną ekspozycję na strumień ścierny i stuprocentowe pokrycie strumieniem w czasie jednego cyklu zapewniając uzyskanie powtarzalnej powierzchni o jednorodnej strukturze i założonych parametrach. Oczyszczarka umożliwia obróbkę detali o łącznej wadze do 350 kg pod ciśnieniem do 12 bar.

Urządzenie wyposażone jest w w wysokiej jakości talerzowy zawór ścierniwa niemieckiej marki Clemco charakteryzujący się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnych firm.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych wpływa na zapewnienie ciągłości sposobu obróbki, poprawę warunków transportu ścierniwa do dyszy roboczej oraz możliwość obróbki różnorodnych materiałów z użyciem szerokiego spektrum materiałów ściernych. Wszystkie oczyszczarki serii RBM pracują w trybie automatycznym, sterowane są za pomocą falowników, w zakresie ciśnień 1 – 12 bar, w układzie jedno lub wielodyszowym.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 305×610 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczących kwestii bezpieczeństwa wszystkie oczyszczarki obrotowe do obróbki strumieniowo-ściernej serii RBM zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie otwarcia drzwi komory roboczej.

Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne ze względu na zastosowanie sterowników PLC oraz ergonomicznego panelu dotykowego HMI z jednoczesną możliwością obserwacji efektów wprowadzanych zmian procesu obróbki. Wszystkie oczyszczarki serii RBM pracują w trybie automatycznym z wykorzystaniem przekształtników częstotliwości i serwonapędów. Urządzenia pracują w obiegu zamkniętym zapewniając do 100% odzysku materiału oraz eliminując powstawanie zapylenia na zewnątrz komory.

W zależności od wymagań do oczyszczarek serii RBM można zastosować trzy rodzaje dedykowanych systemów separacyjno – odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej i stopniach odzysku ścierniwa.

Polska oczyszczarka zawieszkowa przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

TAGI: oczyszczarka zawieszkowa | piaskarka obrotowa | piaskarka obrotowa Warszawa | piaskarka Warszawa | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP