Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość komory: 800 l
Nominalne ciśnienie robocze: do 10 bar
Wydajność oczyszczania: do 70 m2/h
Maksymalny przepływ powietrza: do 1 500 l/min
Wymiary obszaru roboczego: 1 600 x 870 x 730 mm

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: OCZYSZCZARKA KOMOROWA LAND REKO® SCI-800-10 FA

Parametry techniczne
Land Reko® SCI-800-10 FA

Objętość komory:800 litrów
Napięcie zasilania:400V~/ 50Hz
Wymiary obszaru roboczego:1600 x 870 x 730 mm
Nominalne ciśnienie robocze:do 10 bar
Wydajność oczyszczania:do 70 m2 / h
Stopień oczyszczania:SA-2.0 (głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:500 l / min (dla dyszy 4.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 1500 l / min
Obsługiwane średnice dyszy:od 4 do 10 mm
Zawór ścierniwa:podciśnieniowy BRAGO
Pistolet:automatyczny GA x8
Wymiary wziernika:305 x 610 [mm]
Obciążenie stołu roboczego:do 250 kg
Oświetlenie:LED, regulowane w zakresie +/- 90 stopni x2
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 - 50 °C
Dzielony stół roboczy:tak
Zawór rewizyjny:tak
Waga:480 kg

Opis produktu
Land Reko® SCI-800-10 FA

Oferowana oczyszczarka strumieniowo-ścierna jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta. Piaskarka kabinowa wyposażona jest w lej zsypowy uformowany pod ostrym kątem ułatwiającym zsuwanie się materiału oraz rewizyjnym spustem umożliwiającym szybkie opróżnienie zsypu ze ścierniwa. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze do 250 kg w komorze o wymiarach roboczych 1 600 x 870 x 730 mm pod ciśnieniem do 10 bar.

Ze względu na przemysłowe przeznaczenie oferowana oczyszczarka wyposażona jest w 8 zestawów wysokiej jakości podciśnieniowych zaworów ścierniwa niemieckiej marki BRAGO charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnych firm. Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne, ze względu na zastosowanie ruchomego intuicyjnego panelu sterowniczego.

Istotną zaletą zastosowania w naszych urządzeniach zaworów marki BRAGO i pistoletów podciśnieniowych CTR z dyszą z węglika boru oraz przewodów śrutowniczych przenoszących materiał jest możliwość dozowania dowolnego rodzaju materiału ściernego – zarówno piasku kwarcowego jak i mikrokulek szklanych, mączek i granulatów ceramicznych, korundu, elektrokorundu, śrutu, sody itp.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED z możliwością zmiany kąta doświetlania w zakresie +/- 90 stopni oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 305×610 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczącym kwestii bezpieczeństwa wszystkie komory do obróbki strumieniowo-ściernej serii SCI zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie uniesienia klapy komory.

Oczyszczarka automatyczna SCI-800-10 FA jest urządzeniem wielodyszowym przeznaczonym do pokrycia strumieniem ściernym jak największej powierzchni przy jednym przebiegu. Urządzenie wyposażono w zautomatyzowany segmentowy rolkowy system podający (długość każdego segmentu 1.5 mb) z możliwością łączenia i rozbudowy. Maksymalne wymiary obrabianego detalu zamykają się w rozmiarze przekroju 230 x 400 mm (bez ograniczenia długości). Piaskarka kabinowa SCI-800-10 FA umożliwia oczyszczanie obrabianego detalu z każdej strony jednocześnie oraz przejazdy lewo/prawo. Ponadto system roboczy został podzielony na sekcje z niezależną regulacją intensywności podawania ścierniwa i agresywności obróbki oraz możliwością wyboru dysz czynnych / biernych. Ponadto detal po obróbce jest oczyszczany przez dodatkowy zintegrowany system nadmuchu. Liczba, rodzaj oraz pozycja pracujących dysz, szerokość rolek transportowych oraz długość podajnika dostosowywane są do wymagań Klienta.

Sterowanie pracą oczyszczarki odbywa się za pomocą intuicyjnego ruchomego panelu sterującego z wykorzystaniem przekształtnika częstotliwości poprzez zmianę prędkości obrotowej motoreduktorów, a tym samym posuwu obrabianego detalu. W zależności od wymagań do komór serii SCI można zastosować cztery rodzaje dedykowanych systemów separacyjno–odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej. Urządzenie pracuje w obiegu zamkniętym zapewniając do 100% odzysku materiału i eliminuje powstawanie zapylenia na zewnątrz komory.

Polska piaskarka kabinowa podciśnieniowa przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

TAGI: piaskarka kabinowa | oczyszczarka kabinowa | piaskarki kabinowe | piaskarki kabinowe Białystok | oczyszczarki komorowe | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP