Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość komory: 2500 l
Nominalne ciśnienie robocze: do 12 bar
Wydajność oczyszczania: do 74 m2/h
Maksymalny przepływ powietrza: do 15 000 l/min
Wymiary obszaru roboczego: 1 750 x 1 750 x 860 mm

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: OCZYSZCZARKA KOMOROWA LAND REKO® SCP-2500-12 DO

Parametry techniczne
Land Reko® SCP-2500-12

Objętość komory:2500 litrów
Napięcie zasilania:400V~/ 50Hz
Wymiary obszaru roboczego:1750 x 1750 x 860 mm
Nominalne ciśnienie robocze:do 12 bar
Wydajność oczyszczania:do 74 m2 / h
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:10.000 l / min (dla dyszy 13.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l / min
Obsługiwane średnice dyszy:od 2 do 15 mm
Zawór ścierniwa:Clemco
Materiał dyszy:węglik wolframu
Wymiary wziernika:340 x 950 [mm]
Obciążenie stołu roboczego:do 1000 kg
Oświetlenie:LED, regulowane w zakresie +/- 90 stopni x2
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 - 50 °C
Dzielony stół roboczy:tak
Zawór rewizyjny:tak
Waga:1180 kg

Opis produktu
Land Reko® SCP-2500-12

Oferowana oczyszczarka strumieniowo-ścierna jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta. Piaskarka wyposażona jest w lej zsypowy uformowany pod ostrym kątem ułatwiającym zsuwanie się materiału. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze do 1 000 kg w komorze o wymiarach roboczych 1 750 x 1 750 x 860 mm pod ciśnieniem do 12 bar.

Wysokiej jakości talerzowy zawór ścierniwa niemieckiej marki Clemco charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnych firm. Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne, ze względu na zastosowanie pedału sterującego obsługiwanego nogami.

Istotną zaletą zastosowania w naszych urządzeniach zaworów marki Clemco i dysz z węglika oraz przewodów śrutowniczych przenoszących materiał jest możliwość dozowania dowolnego rodzaju materiału ściernego – zarówno piasku kwarcowego jak i mikrokulek szklanych, mączek i granulatów ceramicznych, korundu, elektrokorundu, śrutu, sody itp.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED z możliwością zmiany kąta doświetlania w zakresie +/- 90 stopni oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 730×220 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczącym kwestii bezpieczeństwa wszystkie komory do obróbki strumieniowo-ściernej serii SCP zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie uniesienia klapy komory.

W zależności od wymagań do komór serii SCP można zastosować trzy rodzaje dedykowanych systemów separacyjno-odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej. Urządzenie pracuje w obiegu zamkniętym zapewniając do 100% odzysku materiału i eliminuje powstawanie zapylenia na zewnątrz komory.

Polska piaskarka kabinowa ciśnieniowa przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

TAGI: piaskarka kabinowa | oczyszczarka kabinowa | piaskarki kabinowe | piaskarka kabinowa Katowice | piaskarka Katowice | oczyszczarki komorowe | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP