Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość bębna: 100 l
Nominalne ciśnienie robocze: do 12 bar
Wydajność oczyszczania: do 260 kg/h
Maksymalny przepływ powietrza: do 15 000 l/min
Masa załadunkowa bębna: do 140 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: OCZYSZCZARKA BĘBNOWA LAND REKO® TBM-100-12

Parametry techniczne
Land Reko® TBM-100-12

Napięcie zasilania:400V~/ 50Hz
Objętość bębna:100 litrów
Masa załadunkowa bębna:140 kg
Objętość zbiornika ścierniwa:38 litrów / 150 kg materiału ściernego
Przyłącze układu odpylającego:tak
Nominalne ciśnienie robocze:do 12 bar
Wydajność oczyszczania:do 260 kg / h
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:1500 l / min (dla dyszy 5.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l / min
Obsługiwane średnice dyszy:od 3 do 15 mm
Zawór ścierniwa:Clemco
Wymiary wziernika:305 x 610 [mm]
Oświetlenie:LED
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 - 50 °C
Sposób załadunku/rozładunku bębna:grawitacyjny
Waga:660 kg

Opis produktu
Land Reko® TBM-100-12

Oferowana oczyszczarka jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do oczyszczania dużej ilości detali o stosunkowo małych gabarytach w jednym cyklu obróbczym. Geometria bębna zasypowego w kształcie regularnego stożka korzystnie wpływa na proces obróbki i przemieszczanie się obrabianych detali. Obrót detali i bębna wokół własnej osi zapewnia ekspozycję na strumień ścierny w zakresie 360 stopni oraz uzyskanie powtarzalnej powierzchni o jednorodnej strukturze i założonych parametrach. Oczyszczarka umożliwia obróbkę detali o łącznej wadze do 140 kg pod ciśnieniem do 12 bar.

Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości talerzowy zawór ścierniwa niemieckiej marki Clemco charakteryzujący się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnych firm.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych wpływa na zapewnienie ciągłości sposobu obróbki, poprawę warunków transportu ścierniwa do dyszy roboczej oraz możliwość obróbki różnorodnych materiałów z użyciem szerokiego spektrum materiałów ściernych. Wszystkie oczyszczarki serii TBM pracują w trybie automatycznym, sterowane są za pomocą falowników, w zakresie ciśnień 1 – 12 bar w układzie jedno lub wielodyszowym.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 305×610 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczących kwestii bezpieczeństwa wszystkie oczyszczarki bębnowe do obróbki strumieniowo-ściernej serii TBM zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie otwarcia drzwi komory roboczej.

Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne ze względu na zastosowanie sterowników PLC oraz ergonomicznego panelu dotykowego HMI z jednoczesną możliwością obserwacji efektów wprowadzanych zmian procesu obróbki. Urządzenie pracuje w obiegu zamkniętym zapewniając do 100% odzysku materiału i eliminuje powstawanie zapylenia na zewnątrz komory.

W zależności od wymagań do oczyszczarek serii TBM można zastosować trzy rodzaje dedykowanych systemów separacyjno – odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej i stopniach odzysku ścierniwa.

Polska oczyszczarka bębnowa przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

TAGI: oczyszczarka bębnowa | piaskarka bębnowa | piaskarka bębnowa Poznań | piaskarka Poznań | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP