Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Rozmiar oczyszczanej felgi: do 25"
Nominalne ciśnienie robocze: do 13 bar
Wydajność oczyszczania: do 28 m2/h
Maksymalny przepływ powietrza: do 15 000 l/min
Obciążenie stołu roboczego: do 110 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: OCZYSZCZARKA DO FELG LAND REKO® PRC-25-13 SA

Parametry techniczne
Land Reko® PRC-25-13 SA

Napięcie zasilania:400V~/ 50Hz
Rozmiar oczyszczanej felgi:do 25"
Obciążenie stołu roboczego:do 110 kg
Napęd stołu roboczego:elektryczny
Regulacja kierunku obrotów:tak, lewo-prawo
Regulacja prędkości obrotowej:tak, płynna za pomocą potencjometru
Objętość zbiornika ścierniwa:24 litry / 70 kg materiału ściernego
Przyłącze układu separacyjno-odpylającego:tak
Nominalne ciśnienie robocze:do 13 bar
Wydajność oczyszczania:do 28 m2 / h
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:1500 l / min (dla dyszy 5.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 15 000 l / min
Obsługiwane średnice dyszy:od 3 do 15 mm
Zawór ścierniwa:Clemco
Wymiary wziernika:410 x 740 [mm]
Oświetlenie:LED
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 - 50 °C

Opis produktu
Land Reko® PRC-25-13 SA

Oferowana oczyszczarka jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do oczyszczania felg samochodowych. Profilowany obrotowy stół roboczy wyposażony w 3-stopniową regulację kąta położenia obrabianego detalu korzystnie wpływa na proces obróbki. Obrót stołu roboczego wokół własnej osi zapewnia ekspozycję na strumień ścierny w zakresie 360 stopni oraz uzyskanie powtarzalnej powierzchni o jednorodnej strukturze i założonych parametrach. Oczyszczarka PRC-25-13 SA umożliwia obróbkę felgi o wymiarze do 25” i wadze do 110 kg pod ciśnieniem do 13 bar.

Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości talerzowy zawór ścierniwa marki Clemco charakteryzujący się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnych firm.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych wpływa na zapewnienie ciągłości sposobu obróbki, poprawę warunków transportu ścierniwa do dyszy roboczej oraz możliwość obróbki różnorodnych materiałów z użyciem szerokiego spektrum materiałów ściernych. Oczyszczarki serii PRC pracują w zakresie ciśnień 1 – 13 bar w układzie jedno- lub dwudyszowym.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 410×740 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczących kwestii bezpieczeństwa wszystkie oczyszczarki do obróbki strumieniowo-ściernej serii PRC zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie otwarcia drzwi komory roboczej.

Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne ze względu na zastosowanie ergonomicznego panelu sterującego z jednoczesną możliwością obserwacji efektów wprowadzanych zmian procesu obróbki (opcjonalnie sterowanie z wykorzystaniem sterowników PLC, paneli sterujących HMI oraz serwonapędów). Urządzenie pracuje w obiegu zamkniętym zapewniając do 100% odzysku materiału i niemal całkowicie eliminuje powstawanie zapylenia na zewnątrz komory. Regulacja kierunku obrotów oraz prędkości obrotowej oczyszczanej felgi regulowana jest w czasie rzeczywistym przez operatora.

W zależności od wymagań do oczyszczarek serii PRC można zastosować trzy rodzaje dedykowanych systemów separacyjno – odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej i stopniach odzysku ścierniwa.

Polska oczyszczarka do felg samochodowych przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

TAGI: piaskarka kabinowa | oczyszczarka kabinowa | piaskarka do felg samochodowych | piaskarka do felg Gdańsk | oczyszczarki do felg samochodowych | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP