Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Objętość komory: 420 l
Nominalne ciśnienie robocze: do 10 bar
Wydajność oczyszczania: do 10 m2/h
Maksymalny przepływ powietrza: do 1 500 l/min
Wymiary obszaru roboczego: 820 x 620 x 750 mm

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: OCZYSZCZARKA KOMOROWA LAND REKO® SCI-420-10

Parametry techniczne
Land Reko® SCI-420-10

Objętość komory:420 litrów
Napięcie zasilania:230V~/ 50Hz
Moc układu odpylającego:1200 Watt
Wymiary obszaru roboczego:820 x 620 x 750 mm
Nominalne ciśnienie robocze:do 10 bar
Wydajność oczyszczania:do 10 m2 / h
Stopień oczyszczania:SA-2.0 (głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:500 l / min (dla dyszy 4.0 mm)
Maksymalny przepływ powietrza:do 1500 l / min
Obsługiwane średnice dyszy:od 4 do 10 mm
Zawór ścierniwa:podciśnieniowy BRAGO
Pistolet:podciśnieniowy CTR
Wymiary wziernika:305 x 610 [mm]
Obciążenie stołu roboczego:do 250 kg
Oświetlenie:LED, regulowane w zakresie +/- 90 stopni x2
Zabezpieczenie powłoki:malowanie proszkowe
Temperatura pracy:10 - 50 °C
Dzielony stół roboczy:tak
Zawór rewizyjny:tak
Waga:170 kg

Opis produktu
Land Reko® SCI-420-10

Oferowana oczyszczarka strumieniowo-ścierna jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta. Piaskarka kabinowa wyposażona jest w lej zsypowy uformowany pod ostrym kątem ułatwiającym zsuwanie się materiału oraz rewizyjnym spustem umożliwiającym szybkie opróżnienie zsypu ze ścierniwa. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych umożliwia obróbkę detali o wadze do 250 kg w komorze o wymiarach roboczych 820 x 620 x 750 mm pod ciśnieniem do 10 bar.

Wysokiej jakości podciśnieniowy zawór ścierniwa niemieckiej marki BRAGO charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnych firm. Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne, ze względu na zastosowanie pedału sterującego obsługiwanego nogami.

Istotną zaletą zastosowania w naszych urządzeniach zaworów marki BRAGO i pistoletów podciśnieniowych CTR z dyszą z węglika boru oraz przewodów śrutowniczych przenoszących materiał jest możliwość dozowania dowolnego rodzaju materiału ściernego – zarówno piasku kwarcowego jak i mikrokulek szklanych, mączek i granulatów ceramicznych, korundu, elektrokorundu, śrutu, sody itp.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu dostarczającego sprężone powietrze, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Komfort i bezpieczeństwo pracy zapewnia zastosowanie precyzyjnego oświetlenia LED z możliwością zmiany kąta doświetlania w zakresie +/- 90 stopni oraz 3-elementowy pakiet wizjera z wymiennymi foliami ochronnymi o wymiarach 305×610 mm. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczącym kwestii bezpieczeństwa wszystkie komory do obróbki strumieniowo-ściernej serii SCI zostały wyposażone w samoczynny wyłącznik bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia w momencie uniesienia klapy komory.

W zależności od wymagań do komór serii SCI można zastosować cztery rodzaje dedykowanych systemów separacyjno–odpylających o różnych wydajnościach oczyszczania komory roboczej. Urządzenie pracuje w obiegu zamkniętym zapewniając do 100% odzysku materiału i eliminuje powstawanie zapylenia na zewnątrz komory.

Polska piaskarka kabinowa podciśnieniowa przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

TAGI: piaskarka kabinowa | oczyszczarka kabinowa | piaskarki kabinowe | piaskarki kabinowe Warszawa | oczyszczarki komorowe | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP