Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Pojemność zasobnika: 230l / 500 kg
Nominalne ciśnienie robocze: 12 bar
Wydajność oczyszczania: do 85 m2/h
Waga: 155 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: HYDROPIASKARKA / SODOWARKA LAND REKO® SBM-230-12 H (B)

Parametry techniczne
Land Reko® SBM-230-12 H (B)

Pojemność zasobnika:230l / 500 kg
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:1 500 l/min (dla dyszy 5.0 mm)
Zawór ścierniwa:Macro+
Nominalne ciśnienie robocze:12 bar
Temperatura pracy: 10 - 50 °C
Wydajność oczyszczania:do 85 m2/h
Maksymalny przepływ powietrza:do 12 000 l/min
Obsługiwane średnice dyszy:od 5 do 13 mm
Tryb pracy:sucho / mokro
Zapotrzebowanie na wodę:od 0.2 l/min
Zawór rewizjny:tak
Zawór dekompresyjny:tak
Zabezpieczenie zbiornika:malowany proszkowo
Waga:155 kg

Opis produktu
Land Reko® SBM-230-12 H (B)

Hydropiaskarka mobilna SBM-230-12 H (B) wyposażona jest w zbiornik ciśnieniowy ze stożkowym dnem ułatwiającym zsuwanie się materiału oraz rewizyjnym spustem umożliwiającym szybkie opróżnienie zbiornika ze ścierniwa. Wysokiej jakości zawór ścierniwa Macro+ charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnych firm.

Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne ze względu na umiejscowienie uchwytu sterującego na końcu przewodu roboczego. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwość przerwania pracy urządzenia przez operatora bezpośrednio wykonującego proces piaskowania co podyktowane jest najnowszymi przepisami BHP. Konstrukcja zaworu eliminuje potrzebę stosowania drogich membran i tłoków.

Kolejną zaletą zastosowania w naszych urządzeniach zaworów Blaster AP jest możliwość precyzyjnego dozowania dowolnego rodzaju materiału ściernego – zarówno piasku kwarcowego jak i mikrokulek szklanych, mączek i granulatów ceramicznych a także najagresywniejszych: korundu, elektrokorundu, śrutu, łupin orzechów i grysu a także sody w procesie sodowania.

Proces sodowania znajduje szerokie zastosowanie przede wszystkim podczas oczyszczania karoserii samochodowych, elementów wykonanych z drewna i tworzyw sztucznych oraz materiałów cienkościennych. W oferowanym urządzeniu zainstalowano unikalny system turbodyszy strumieniowo-ściernej pracującej w trybie sucho-mokro (mającej o ok. 30% mniejsze zapotrzebowanie na sprężone powietrze w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań) oraz samozasysającą pompę wodną wraz z systemem uzdatniania i regulacji ciśnienia wody.

Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Pochwyt poziomy i pionowy umożliwia łatwe przemieszczanie urządzenia zarówno po płaszczyznach jak i w pionie.

Polska hydropiaskarka przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Sodowarka posiada deklarację zgodności CE oraz wyposażona jest w paszport dozorowy Urzędu Dozoru Technicznego.

TAGI: oczyszczarka mobilna | hydropiaskarka | hydropiaskarka Białystok | sodowarka mobilna | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP