Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Wymiary: 250 x 270 x 370 mm
Zabezpieczenie wizjera: tworzywo sztuczne przeźroczyste
Waga: 1.3 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: MASKA DO PIASKOWANIA NOVA 1

Opis produktu
Maska do piaskowania NOVA 1

Oferowana przyłbica NOVA 1 przeznaczona jest do ochrony bezpośredniej osób pracujących na stanowisku operatora urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, tzw. piaskowania, śrutowania. Szerokie okno obserwacyjne wizjera wyposażone jest w przeźroczystą trójwarstwową osłonę wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego, chroniącą operatora przed kontaktem z niebezpiecznymi cząstkami. Wymienne wizjery zewnętrzne można stosować w dwóch opcjach: wymiennych pojedynczych szybek lub zrywalnych pakietów 25-ciu lub 50-ciu wizjerów – ten drugi sposób umożliwia wymianę bez konieczności zdejmowania przyłbicy i przerywania pracy.

Przyłbicę wyposażono w regulowaną obejmę montażową operatora oraz aparat tlenowy umożliwiający doprowadzenie powietrza do wnętrza hełmu (po odpowiednim wcześniejszym oczyszczaniu w specjalistycznym układzie filtracji – dostępny jako opcja). System powierzchniowych kanalików wentylacyjnych zapewnia dostarczenie powietrza w odpowiedniej ilości i natężeniu do każdego miejsca przyłbicy oraz dodatkowo do kombinezonu operatora. Przyłbica wypełniona jest specjalnym przepuszczalnym materiałem umożliwiającym cyrkulację i nawiew powietrza oraz zapewniającym wyciszenie wnętrza. Produkt przystosowano do montażu chłodnicy lub nagrzewnicy powietrza. Hełm operatora wykonano zgodnie z norma EN14594.

TAGI: przyłbica do piaskowania | maska do piaskowania | maska do piaskowania Wrocław | przyłbica Wrocław | oczyszczarki komorowe | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP