Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Wymiary: 280 x 280 x 400 mm
Zabezpieczenie wizjera: tworzywo sztuczne przeźroczyste
Waga: 1.4 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: MASKA DO PIASKOWANIA NOVA 2000 PANORAMICZNA

Opis produktu
Maska do piaskowania NOVA 2000 Panoramiczna

Oferowana przyłbica NOVA 2000 przeznaczona jest do ochrony bezpośredniej osób pracujących na stanowisku osób pracujących na stanowisku operatora urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, tzw. piaskowania, śrutowania. Szerokie, panoramiczne okno obserwacyjne wizjera wyposażone jest w przeźroczystą trójwarstwową osłonę wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego, chroniącą operatora przed kontaktem z niebezpiecznymi cząstkami. Wymienne wizjery zewnętrzne można stosować w dwóch opcjach: wymiennych pojedynczych szybek lub zrywalnych pakietów 25- lub 50- wizjerów – ten drugi sposób umożliwia wymianę bez konieczności zdejmowania przyłbicy i przerywania pracy.

Przyłbicę wyposażono w regulowaną obejmę montażową operatora oraz aparat tlenowy umożliwiający doprowadzenie powietrza do wnętrza hełmu (po odpowiednim wcześniejszym oczyszczaniu w specjalistycznym układzie filtracji – dostępny jako opcja). System powierzchniowych kanalików wentylacyjnych zapewnia dostarczenie powietrza w odpowiedniej ilości i natężeniu do każdego miejsca przyłbicy oraz dodatkowo do kombinezonu operatora. Przyłbica wypełniona jest specjalnym przepuszczalnym materiałem umożliwiającym cyrkulację i nawiew powietrza oraz zapewniającym wyciszenie wnętrza. Produkt przystosowano do montażu chłodnicy lub nagrzewnicy powietrza. Hełm operatora wykonano zgodnie z normą EN271.

TAGI: przyłbica do piaskowania | maska do piaskowania | maska do piaskowania Kraków | przyłbica Kraków | oczyszczarki komorowe | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP