Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Wymiary: 270 x 290 x 400 mm
Zabezpieczenie wizjera: szyba z tworzywa/szkła
Waga: 2.6 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: MASKA DO PIASKOWANIA NOVA 3 PANORAMICZNA

Opis produktu
Maska do piaskowania NOVA 3 Panoramiczna

Oferowana przyłbica NOVA3 przeznaczona jest do ochrony bezpośredniej osób pracujących na stanowisku operatora urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, tzw. piaskowania, śrutowania. Duże, panoramiczne okno obserwacyjne wizjera wyposażone jest w przeźroczystą szklaną osłonę, chroniącą operatora przed kontaktem z niebezpiecznymi cząstkami. Wymienna szybka wewnętrzna jest umieszczona w tłoczonej uszczelce gumowej zabezpieczając operatora przed pyłem i groźnymi odpryskami materiału ściernego.

Przyłbicę wyposażono w regulowaną obejmę montażową operatora oraz aparat tlenowy umożliwiający doprowadzenie powietrza do wnętrza hełmu z bardzo wydajnym, wielokanałowym systemem nawiewu (po odpowiednim wcześniejszym oczyszczaniu w specjalistycznym układzie filtracji – dostępny jako opcja). System kanalików przepływowych zapewnia dostarczenie powietrza w okolicę szybki, uniemożliwiając zaparowanie przyłbicy i zapewnia zawsze wyraźny widok obrabianego przedmiotu. Wewnętrzna część kasku wyłożona jest specjalnym oddychającym materiałem znacznie obniżającym poziom hałasu i podnoszącym bezpieczeństwo i komfort pracy operatora. Hełm operatora wykonano zgodnie z normą PN-EN 271.

TAGI: przyłbica do piaskowania | maska do piaskowania | maska do piaskowania Warszawa | przyłbica Warszawa | oczyszczarki komorowe | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP