Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Przyłbica do piaskowania COMFORT
Kombinezon śrutowniczy
Rękawice skórzane, długie

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: ZESTAW DO PIASKOWANIA

Opis produktu
Zestaw do piaskowania

Oferowany zestaw BHP przeznaczony jest do ochrony bezpośredniej osób pracujących na stanowisku operatora urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, tzw. piaskowania, śrutowania. Oferowany kombinezon został wykonany z trwałych i lekkich materiałów w porowatej konsystencji umożliwiającej cyrkulację powietrza ze środka na zewnątrz kombinezonu i odwrotnie. Kombinezon jak również rękawice posiadają wymagane przepisami prawa atesty bezpieczeństwa ze względu na wykonanie zgodnie z normą PN-EN ISO 14877.

Przyłbica przeznaczona jest do ochrony bezpośredniej operatora. Okno obserwacyjne wizjera wyposażone jest w przeźroczystą szklaną osłonę poprzedzoną zewnętrzną metalową siatką ochronną, chroniącą operatora przed kontaktem z niebezpiecznymi cząstkami. Wymienna szybka wewnętrzna jest umieszczona w tłoczonej uszczelce gumowej zabezpieczając operatora przed pyłem i groźnymi odpryskami materiału ściernego. Metalowa siatka chroni szybkę wewnętrzną przed zmatowieniem i pogorszeniem widoczności.

Przyłbicę wyposażono w regulowaną obejmę montażową operatora oraz aparat tlenowy umożliwiający doprowadzenie powietrza do wnętrza hełmu (po odpowiednim wcześniejszym oczyszczaniu w specjalistycznym układzie filtracji – dostępny jako opcja). Hełm wykonano zgodnie z normą PN-EN 271.

TAGI: zestaw do piaskowania | zestaw do piaskowania Łódź | zestaw BHP Łódź | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP