Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Przyłbica do piaskowania NOVA 3
Kombinezon śrutowniczy
Rękawice skórzane, długie

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: ZESTAW DO PIASKOWANIA

Opis produktu
Zestaw do piaskowania

Oferowany zestaw BHP przeznaczony jest do ochrony bezpośredniej osób pracujących na stanowisku operatora urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, tzw. piaskowania, śrutowania. Oferowany kombinezon został wykonany z trwałych i lekkich materiałów w porowatej konsystencji umożliwiającej cyrkulację powietrza ze środka na zewnątrz kombinezonu i odwrotnie. Kombinezon jak również rękawice posiadają wymagane przepisami prawa atesty bezpieczeństwa ze względu na wykonanie zgodnie z normą PN-EN ISO 14877.

Przyłbica przeznaczona jest do ochrony bezpośredniej operatora. Duże, panoramiczne okno obserwacyjne wizjera wyposażone jest w przeźroczystą trójwarstwową szklaną osłonę, chroniącą operatora przed kontaktem z niebezpiecznymi cząstkami. Przyłbicę wyposażono w regulowaną obejmę montażową operatora oraz aparat tlenowy umożliwiający doprowadzenie powietrza do wnętrza hełmu z bardzo wydajnym, wielokanałowym systemem nawiewu (po odpowiednim wcześniejszym oczyszczaniu w specjalistycznym układzie filtracji – dostępny jako opcja)> Hełm operatora wykonano zgodnie z normą PN-EN 271.

TAGI: zestaw do piaskowania | zestaw do piaskowania Gdańsk | zestaw BHP Gdańsk | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP