Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Pojemność zasobnika: 130l / 270 kg
Nominalne ciśnienie robocze: 12 bar
Wydajność oczyszczania: do 40 m2/h
Waga: 91 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: OCZYSZCZARKA SYFONOWA LAND REKO® SBM-130-12 S (B)

Parametry techniczne
Land Reko® SBM-130-12 S (B)

Pojemność zasobnika:130l / 270 kg
Stopień oczyszczania:SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Zapotrzebowanie na powietrze:1 500 l/min (dla dyszy 5.0 mm)
Zawór ścierniwa:SVG
Nominalne ciśnienie robocze:12 bar
Temperatura pracy: 10 - 50 °C
Wydajność oczyszczania:do 40 m2/h
Maksymalny przepływ powietrza:do 12 000 l/min
Obsługiwane średnice dyszy:od 2 do 15 mm
Zawór rewizjny:tak
Zawór dekompresyjny:tak
Zabezpieczenie zbiornika:malowany proszkowo
Waga:91 kg

Opis produktu
Land Reko® SBM-130-12 S (B)

Piaskarka syfonowa SBM-130-12 S (B) wyposażona jest w zbiornik ciśnieniowy ze stożkowym dnem ułatwiającym zsuwanie się materiału oraz rewizyjnym spustem umożliwiającym szybkie opróżnienie zbiornika ze ścierniwa. Wysokiej jakości zawór ścierniwa SVG charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną a tym samym odpornością na ścieranie w porównaniu do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnych firm.

Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne, ze względu na umiejscowienie uchwytu sterującego na końcu przewodu roboczego. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwość przerwania pracy urządzenia przez operatora bezpośrednio wykonującego proces piaskowania, co podyktowane jest najnowszymi przepisami BHP (rozwiązanie dostępne jako dodatkowa opcja). Konstrukcja zaworu eliminuje potrzebę stosowania drogich membran i tłoków.

Kolejną zaletą zastosowania w naszych urządzeniach zaworów marki SVG jest możliwość dozowania materiału ściernego o dowolnej frakcji. Znormalizowane złącze kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Pochwyt poziomy i pionowy umożliwia łatwe przemieszczanie urządzenia zarówno po płaszczyznach, jak i w pionie.

Polska piaskarka syfonowa przeznaczona jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz wyposażona jest w paszport dozorowy Urzędu Dozoru Technicznego.

TAGI: oczyszczarka mobilna | piaskarka syfonowa | piaskarka syfonowa Bielsko-Biała | oczyszczarka syfonowa | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP