Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Moc: 0.75 kW
Przepływ powietrza: 1290 m3/h
Prędkość obrotowa: 2850 obr/min
Waga: 113 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: ODCIĄG PYŁÓW LAND REKO® DE-075

Parametry techniczne
Land Reko® DE-075

Zasilanie:230V / 400V
Moc wentylatora:0.75 kW
Przepływ powietrza:1290 m3/h
Prędkość obrotowa:2850 obr/min
Poziom hałasu:78 dB(A)
Wymiary [szer. x wys. x gł.]:720 x 1700 x 780 mm
Waga:113 kg

Opis produktu
Land Reko® DE-075

Odciąg pyłów serii DE jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do pracy w trybie ciągłym. Obszar w którym ma pracować urządzenie musi by utrzymywany w porządku i pozbawiony wszelkich przeszkód utrudniających prawidłowy dostęp i wykonywanie czynności technologicznych.

Odciąg DE-075 przeznaczony jest do pracy z komorami do obróbki strumieniowo-ściernej serii SCI i SCP wykorzystujących takie materiały ścierne jak: piasek kwarcowy, granulat szklany lub ceramiczny, korund, śrut, łupiny orzechów. Znajduje również wykorzystanie w innych segmentach rynku – wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba bezpyłowej obróbki powierzchni.

Polski odciąg pyłów przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Odciąg posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim. W ofercie możliwość dokupienia zróżnicowanego, opcjonalnego oprzyrządowania wraz z kompresorem i systemami uzdatniania sprężonego powietrza.

TAGI: piaskarka kabinowa | oczyszczarka kabinowa | odciąg pyłów | odciąg pyłów Warszawa | odpylacz do oczyszczarek | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP