Phone Icon
Email Icon
Land Reko® | Producent urządzeń do obróbki strumieniowo – ściernej i zbiorników ciśnieniowychLand Reko - English VersionLand Reko - Deutsche Version

Przepływ powietrza: 3 400 m3/h
Średnica otworów przyłączeniowych: 120 mm
Waga: 128 kg

UWAGA

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

NA ZDJĘCIACH: SEPARATOR ŚCIERNIWA LAND REKO® AMS-3

Parametry techniczne
Land Reko® AMS-3

Przepływ powietrza:3400 m3/h
Średnica otworów przyłączeniowych:120 mm
Wymiary [szer. x wys. x gł.]:734 x 1887 x 734 mm
Waga:128 kg

Opis produktu
Land Reko® AMS-3

Separatory ścierniwa Land Reko® serii AMS są urządzeniami przeznaczonymi do zastosowania w profesjonalnych liniach do obróbki strumieniowo-ściernej. Zadaniem separatorów ścierniwa jest oddzielenie drobnych, rozbitych cząstek materiału ściernego od nierozbitego ścierniwa, które nadaje się do ponownego wykorzystania w oczyszczarce.

Zastosowanie separatorów serii AMS przyczynia się do znacznego zwiększenia stopnia ponownego wykorzystania materiałów ściernych oraz wydłużenia żywotności ścierniwa, co przekłada się na zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów obróbki strumieniowo-ściernej.

Polski separator ścierniwa przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Recyrkulator posiada deklarację zgodności CE oraz obszerną instrukcję obsługi w języku polskim.

TAGI: piaskarka kabinowa | oczyszczarka kabinowa | separator ścierniwa | separator ścierniwa Warszawa | recyrkulator materiałów ściernych | producent urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej i zbiorników ciśnieniowych Land Reko®

Masz pytania odnośnie produktu?
Skorzystaj z formularza kontaktowego:

Szybki Leasing Online
 

Zadaj pytanie
Naszemu specjaliście

Tanks ciśnieniowe prosto od producenta, na sprężone powietrze, azot, argon, wodę, materiały sypkie | Land Reko®
Marcin
TOP