NOWOŚCI Z BRANŻY

Jaki agregat prądotwórczy kupić do domu?
Tagi wpisu: agregat prądotwórczy LandReko Coraz więcej Polaków przekonuje się do tego, że agregat prądotwórczy jest niezbędnym urządzeniem w każdym gospodarstwie domowym. Wysokiej klasy agregat jednofazowy zapewni nam odpowiednie źródło prądu, sprawdzając się w podbramkowych sytuacjach. Czasami odpowiednim wyborem okaże się agregat trójfazowy. Jeśli interesuje nas agregat do domu, nie musimy decydować się na profesjonalne […]
Read More
Światło dla IT

Światło dla IT

Lampę systemową LED IT o wydajności świetlnej 600 lumenów firma Rittal oferuje przede wszystkim do oświetlenia szaf. Jej zalety to łatwość montażu i oszczędność miejsca.
Read More
W jakim kierunku podąża branża narzędziowa?
Tagi wpisu: CENTRA OBRÓBCZE DO METALU świętokrzyskie O kierunkach rozwoju branży narzędziowej, o nowych materiałach wykorzystywanych przy produkcji narzędzi do obróbki metalu oraz o regeneracji narzędzi mówi w rozmowie z MM Magazynem Przemysłowym Bogusław Tadla, general manager w TaeguTec Polska.
Read More
Metody spawania stali nierdzewnej
Stal nierdzewna, w przeciwieństwie do stali niskostopowych lub węglowych, to materiał odporny na korozję. Stąd też zastosowanie znajduje przede wszystkim w zakładach chemicznych, przetwórstwie spożywczym oraz przemyśle farmaceutycznym i naftowym.
Read More
X