Spawacz TIG / Spawacz MAG | Producent piaskarek Land Reko®
Spawacz TIG / Spawacz MAG – Praca w Land Reko®

Oferujemy pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie w trybie jednozmianowym. Praca w Land Reko® to praca w przyjaźnie nastawionym zespole specjalistów gdzie będziesz mógł podnosić swoje kwalifikacje oraz pracować przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jeśli chcesz aplikować do naszej firmy wybierz jedno z poniżej oferowanych stanowisk, wyślij swoje CV. Jeśli Twoje kwalifikacje oraz doświadczenie będą zgodne z naszymi oczekiwaniami zadzwonimy do Ciebie i chętnie zaprosimy Cię do siedziby naszej firmy na rozmowę kwalifikacyjną.

Oferta pracy – spawacz TIG

Ilość wakatów: 1

Wymagania: minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną, dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Zakres obowiązków: wykonywanie detali według dokumentacji technicznej, obróbka elementów wykonanych ze stali czarnej, obsługa narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i spawarek TIG.
Oferujemy: umowę o pracę w trybie jednozmianowym, możliwość podnoszenia kwalifikacji, pracę przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, pracę w przyjaźnie nastawionym zespole.

Oferta pracy – spawacz MAG

Zakres obowiązków: wykonywanie detali według dokumentacji technicznej, obróbka elementów wykonanych ze stali czarnej, obsługa narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i spawarek MAG.