Lakierowanie proszkowe felg

Lakierowanie proszkowe felg

Tagi wpisu: PIASKARKA KOMOROWA KABINOWA DO PIASKOWANIA

Lakierowanie proszkowe polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnie felgi. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i materiały, które zapewniają wysoką jakość usług oraz trwałość efektów. Dysponujemy szeroką paletą kolorów RAL, RAL classic i RAL E3 effect.

Nawet najlepsze i najładniejsze felgi, wraz z upływem czasu, pokrywa rdza i ślady po uderzeniach kamieniami. Po przejściu poprzednich etapów (Prostowanie, ewentualne Spawanie, Piaskowanie) felga gotowa jest do malowania, po którym znowu będzie ozdobą naszego samochodu.
Alumicar, dzięki użyciu zaawansowanych technologii przywróci stare, zardzewiale felgi do idealnego stanu zachowując pełną wytrzymałość powłoki lakierniczej, na która dajemy gwarancję.

Malowanie proszkowe polega na nałożeniu cząsteczek farby proszkowej, posiadających przeciwny ładunek elektryczny niż malowana obręcz. Ten sposób lakierowania charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Tradycyjne malowanie na mokro nie zapewnia takiej wytrzymałości powłoki lakierniczej. Nasze doświadczenie oraz użycie profesjonalnych urządzeń pozwala nam na przywrócenie feldze fabrycznego blasku.
Po nałożeniu warstwy farby proszkowej felga trafia do pieca, gdzie w precyzyjnie kontrolowanej temperaturze nałożony lakier nabiera trwałości i oczekiwanego wyglądu.

Nasza lakiernia posiada piec do wypalania farby proszkowej o wymiarach 3 metry długości, 2.30 wysokości, 1.2 szerokości.

Nie ograniczamy się tylko do dużych zleceń, malujemy również bramy, ogrodzenia, elementy stolarki budowlanej (balustrady, drzwi, futryny), elementy ocynkowane, ramy rowerowe, ramy motocyklowe – malujemy wszystko, co da się pomalować tą techniką.

Dla stałych klientów atrakcyjne zniżki!

Szczegółowe informacje na stronie w całości poświęconej naszej lakierni:

 

Źródło: naprawiamyfelgi.pl

Published by

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X